уторак, 08. мај 2012.

SPISAK AUSTRO-MADJARSKO-SRPSKOG PLEMSTVA...pod E.

Ebeczky v. Ebeczk aliter
Ináncsy........................................1341
Ebergényi v. Ebergény u.
Telekes........................................1342


Ebner..........................................1343
Eccard ........................................1344
Ecsedy v. Telekes.......................1345
Edelsheim. (später Edelsheim-
Gyulay) ......................................1346
Egerer.........................................1347
Egeressy .....................................1348
Egerland .....................................1349
Egerváry.....................................1350
Eggenberg ..................................1351
Egger...........................................1352
Egresdy ......................................1353
Egresy v. Borszörcsök ...............1354
Egry, I. v. Syrok.........................1355
Egri, II........................................1356
Egri, III. aliter Dora ...................1357
Egry, IV......................................1358
Egri, V........................................1359
Egry, VI......................................1360
Egri, VII .....................................1361
Egyed .........................................1362
Együd .........................................1363
Ehrenfeld....................................1363
Ehrenheim..................................1364
Eichhoff......................................1364
Eisrich ........................................1365
Eiszdorfer...................................1365
Eitelberger..................................1366
Eitzinger v. Eitzing ....................1367
Ékesházy ....................................1368
Eklér...........................................1369
Elek, I. v. Pazony .......................1370
Elek, II........................................1371
Elek, III. aliter Vas.....................1372
Elekes, I. v. Illyefalva ................1373
Elekes, II. v. Gyergyoujfalu.......1374
Eliásy..........................................1375
Ellerbach v. Monyorokerék .......1376
Elöjáró........................................1377
Eltz genannt Faust v.
Stromberg...................................1378
Emanuel .....................................1380
Emich, später v. Emöke .............1381
Emödy.........................................1383
Enczinger ...................................1384
Endes, I. v. Csikszentsimon .......1385
Endes, II. v. Csikszentsimon…...1386
Endes, III. v. Csikszentmárton....1387
Endrédy.......................................1388
Enesey v. Enese u. Görsön..........1389
Engel ...........................................1390
Engelhard ...................................1391
(Ponz) v. Engelshofen................1392
Engelmayer ................................1393
Engl............................................1394
Engl v. und zu Wagrain .............1395
Enyedi ........................................1396
Enyetter ......................................1396
Eödönffy v. Vinna u.
Nagymihály................................1397
Eördögh, I. v. Lászlófalva..........1398
Eördögh, II. v. Zoltán.................1399
Eördögh, III. v. Peleske..............1400
Eördögh, IV. v. Bágyon .............1401
Eördögh, V. v. Eördögh-
Keresztúr....................................1402
Eördögh (Ewrdegh)....................1402
Eörhalmy....................................1403
Eörsök v. Felsö-Dobsa...............1404
Eösö............................................1405
Eösz............................................1406
Eötvös, I. v. Vásáros-Namény ...1407
Eötvöss, II. v. Sárvár..................1408
Eöttvös, III .................................1409
Eötvöss, IV. v. Kálló..................1410
Eperjessy, I.................................1411
Eperjessy, II ...............................1412
Eperjessy, III. v. Szászváros ......1413
Erchi v. Nádasd..........................1414
Erdélyi, I. v. Mindszent..............1415
Erdélyi, II. v. Técsö....................1416
Erdélyi, III..................................1417
Erdélyi IV...................................1418
Erdélyi, V...................................1419
Erdélyi, VI..................................1420
Erdélyi.........................................1421
Erdödy v. Monyorókerek............1421
Erdödy, II. v. Diószeg ................1423
Erdödy, III...................................1424

Erdössy........................................1425
Eremits .......................................1426
Erezthvény .................................1427
Erlinger, I ...................................1428
Erlinger, II...................................1429
Ereöss, I. v. Lengyelfalva ...........1430
Erös, II.........................................1431
Ergheli.........................................1432
Erney...........................................1433
Ernust v. Csáktornya...................1434
Érsek-Ujvári aliter Németh ........1435
Ertl..............................................1436
Esze.............................................1437
Eszény, I.....................................1438
Eszényi, II. v. Szoboszló............1439
Esterházy v. Galántha ................1440
Eszthergamy...............................1442
Ethey ..........................................1443
Ethesi..........................................1444
Etlényi.........................................1445
Eva, I. (Evva) .............................1446
Éva, II..........................................1447
Evinger v. Boldogháza................1448
Ezéki ...........................................1449
Ezteri ..........................................1450

Нема коментара:

Постави коментар

Напомена: Само члан овог блога може да постави коментар.